.
...Záhradný nábytok...
 
iGaRDEN

Predstavujeme Vám desiatku vybraných kolekcií záhradného nábytku, ktoré sú vhodným doplnkom každej záhrady: veľkej i malej, neupravenej alebo veľmi upravenej starostlivými rukami hospodára. Výber desiatich designových rád umožňuje uspokojiť pestrú paletu vkusu a záujmov. Nájdeme tu tradičný i moderný nábytok, masívny a ľahký, štíhly i robustnejší. Nezávisle na vzhľade ich spája vysoká kvalita prevedenia a starostlivosť o detaily zaručovaná firmou DLH, ktorá má dlhoročnú tradíciu a rozsiahle skúsenosti.Nábytok je vyrobený z týchto druhov dreva: Teak (Tectona grandis), Mahagón Sumatra, Jatoba, Micro (Eukalyptus microcorys), Bangkirai (Shorea leavis) a Agát (Akácia manginum), ktoré vybrali naši najlepší odborníci. Sú to druhy dreva z rôznych častí sveta s mimoriadnymi vlastnosťami, ktoré u domácich druhov dreva nenájdeme. Vyznačujú sa neobvyklou trvanlivosťou a odolnosťou proti vplyvom prírody, ktoré sú v každej záhrade všadeprítomné - slnečné lúče, vietor a dážď. Vďaka tomu náš nábytok nevyžaduje impregnáciu, je ekologický, bezpečný a okrem toho tvorí ideálnu kompozíciu so zeleným prostredím.
 

 
Vyberte si z ponuky iGaRDEN:
KOLEKCIE ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU KOLEKCIE ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU ZÁHRADNÉ STOLICKY ZÁHRADNÉ STOLICKY
ZÁHRADNÉ STOLY ZÁHRADNÉ STOLY POHOVKY, LAVICE A LEŽADLÁ POHOVKY, LAVICE A LEŽADLÁ
ZÁHRADNÉ DOPLNKY ZÁHRADNÉ DOPLNKY
 
 
Dalšia ponuka spolocnosti DLH

iFLOOR Parkety a podlahové dosky iFLOOR Parkety sú materiálom, ktorý vzhľadom na svoje vlastnosti nikdy nevychádza z módy. Dodáva miestnostiam teplý a neopakovateľný vzhľad, elegantný charakter a špecifickú mikroklímu. Okrem estetických predností sú parkety taktiež dobrým tepelným izolátorom, zvukovým izolátorom, dobrým regulátorom vlhkosti vzduchu a materiálom nevyvolávajúcim alergie. Čo je dôležité - sú predovšetkým trvanlivé a môžu sa viackrát obnovovať.


 
 
iDECK je terasová doska z exotického dreva charakteristická vysokou odolnosťou proti pôsobeniu atmosférických činiteľov. Vysoká hustota a vysoké množstvo trieslovín obsiahnutých v exotických druhoch dreva vplývajú na trvanlivosť terasovej dosky aj bez impregnácie. Výrobky iDECK sú cenným materiálom, ktorý sa využíva pri stavbe terás, altánkov, chodníkov, ohrád, fasád, vonkajších bazénov a zariadení verejne dostupných rekreačných stredísk. Každý z Vás si nájde niečo pre seba zo širokej palety farieb od slnečnej žltej po mahagónovú hnedú a červenú. Všetky druhy dreva majú prvú triedu trvanlivosti a úspešne sa môžu používať v exteriéri nestrácajúc aj počas niekoľkých desiatkach rokov svoje kvalitatívne vlastnosti.

 
 

 
 
DVERE vyrobené z prírodnej dyhy zvýrazňujú konečný charakter domu, bytu, kancelárie. Bohatá ponuka modelov a vzorov dverí sa teší veľkému záujmu našich klientov. Ponúkame Vám vnútorné dvere opracované peknými dyhami z Čerešne, Sapeli, Orechu, Cédru, Dubu, Kota, a taktiež modernou dyhou Wenge.

 
 

 
 
DREVENÉ FASÁDY sú materiálom, ktorý sa už oddávna používa v stavebníctve. V súčasnej dobe kreatívni architekti a stavitelia úspešne využívajú fasádnu dosku nielen ako konštrukčný prvok. Drevené fasády stretávame na moderných sídliskách, kancelárskych objektoch, a taktiež na súkromných rezidenciách. Drevo využívané na fasády je charakteristické vynikajúcou odolnosťou proti pôsobeniu atmosferických činiteľov. Doporučujeme fasády z rôznych druhov dreva: kanadský Céder, Okume,Tatajuba, sibírsky Smrekovec a škandinávsky Smrek.